ZAVOLİ LPG – OTOGAZ SİSTEMLERİ

Sakarya Zavoli Alisei Direct

Sakarya Zavoli Alisei Easy

Sakarya Zavoli Alisei OBD-II

Sakarya Zavoli Alisei Smile

Sakarya Zavoli Bora Direct Injection

Sakarya Zavoli Bora Light

Sakarya Zavoli BORA S32 / BORA S32 OBD

Sakarya Zavoli Liquid Injection

Sakarya Zavoli Winner

Sektörün önde gelen isimlerinden, 25 yıllık tarihe ve tecrübeye sahip Zavoli LPG ve CNG Otogaz Dönüşüm Sistemleri’ni yakından tanıyalım.

1993

Zavoli S.r.l. 1993 yılında Cesena’da kurulmuş bir İtalyan şirketidir. O tarihten bu yana şirket istikrarlı ve başarılı bir gelişim yolu izlemiş ve bugün otomotiv endüstrisinde kullanılan LPG/CNG dönüşüm ekipmanlarının üretimi ve ticareti konusunda dünya lideridir.

1994

Zavoli, ilk venturi sistem LPG ve CNG regülatörünü üretti.

1996

Zavoli, enjeksiyonlu araçlar için ilk Lambda Kontrol Sistemi’ni piyasaya sürdü.

2001

Otomotiv endüstrisinde bir dönüm noktası. Yeni ve daha kısıtlayıcı anti-kirlilik düzenlemeleri Zavoli’ye fırsat veriyor. LPG ve CNG gaz enjeksiyon sistemlerini piyasaya sürüyor.

2003

Sıralı enjeksiyon sistemlerinin popülaritesi arttıkça Zavoli yeni bir devrimci proje gerçekleştiriyor: Tek kademeli gaz basınç regülatörü! Bu yenilikçi ürünün ana özelliği, herhangi bir sürüş ve gaz giriş basıncı koşullarında gaz çıkış basıncını sabitleme kapasitesidir. “Zeta”” adını verdiği regülatörün inanılmaz başarısını kompakt bir tasarımla tamamlar.

2004

Yüksek teknoloji ile üretilen “Pan Enjektör” gösterdiği performans ile kendisini çok iyi kanıtlıyor. PAN enjektör, regülatörden gelen gaz akışını doğrudan motor emme manifolduna enjekte eder. Bu ürünün temel özellikleri, hızlı çalışma süreleri ve son derece esnek, tek veya çoklu montaj seçenekleri sunmasıdır.

2007

Zavoli tarihinde yeni bir kilometre taşı. Amerikan şirketi Fuel System Solutions tarafından hisselerin satın alınması ile Zavoli’nin başarısı ve potansiyeli, en yetkili ve uzmanlaşmış basın ajansları ve yayınları tarafından tanınır ve kamuya duyurulur.

2008

Yenilenen Zavoli ürün pazarlama stratejisini değiştiriyor. Aracı ve dağıtıcı firmaları ortadan kaldırarak, müşterilerine daha kişisel ve rekabetçi bir hizmet sunmayı hedefler. “Zavoli Gas Point” projesi ile İtalya’da 500’den fazla servisi destekler.

2012

Çok nokta enjeksiyonlu araçlar için, en üst düzey teknoloji ile ürettiği Zavoli Bora LPG/CNG kitlerini piyasaya sürer. En modern araç taleplerini karşılamak, montajcılara kolay ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmak için, kendi laboratuarlarında geliştirilen ve devrimci niteliklere sahip olan BORA teknolojisini tanıtmıştır. Bora LPG ve CNG kitleri yeni Zavoli Jet enjektörlerinide içeriyor. Öncekiler gibi JET enjektörü de esnek montaj seçenekleri sunar ve en zorlu modern motorların taleplerini karşılayabilecek en hızlı ve en hassas enjeksiyon sürelerine sahiptir

2014

Zavoli’nin kanıtlanmış tecrübesi ile geliştirilen Bora Direkt Enjeksiyon kitleri piyasaya sürüldü.

2016

Fuel Systems Solution (FSS) ile Alternatif Yakıt Sistemleri ve bileşenleri imalatında önde gelen küresel şirketlerden Westport, yeni Westport Yakıt Sistemleri oluşturmak için birleşir. Bu ortaklık uzun vadede Zavoli müşterilerine önemli avantajlar sağlayacaktır.

Sakarya Zavoli Yetkili Bayisi

Aytekin Otogaz Zavoli LPG Sistemleri Sakarya Yetkili Bayisidir. Zavoli LPG Montaj, Bakım, Ayar hizmetlerini Sakarya’da çözüm noktasıdır.

Aytekin Otogaz'a hoşgeldiniz. LPG Bakım, Montaj ve Tamiri konusunda bize sormak istediklerinizi WhatsApp Destek Hattımızdan sorabilirsiniz.

WhatsApp Destek