Sakarya Atiker Newmultifast

New Atiker Multifast Strategy 3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için otomobillerin LPG/CNG dönüşümünde kullanılan, performanstan ödün vermeden yüksek tasarruf sağlayan Ömer Atiker’nin en kitidir.

Bu sistemde önceki versiyonlardan farklı olarak daha sessiz ve ATİKER New 2,0 Ω.LPG enjektörleri kullanıldı. Tepkime süreleri daha hızlı olan bu enjektörler, özellikle ani ivmelenmelerde motorun performansını arttırır.
ATİKER tarafından geliştirilmiş olan ECU yazılımı V 3.03 yenilendi versiyonu Turbo Banç Motor araçlara montaj yapabilme imkanı sunuldu.
ATİKER tarafından geliştirilmiş olan ECU yazılımı SGI Kitlerinde ilk olrak Maniford Karışım Ayarları ve Soğuk Karışım Ayarları  Cut-off Zamanındaki Ayar Enjektör Yağlama Seçeneği ekledi
LPG’nin yüksek devirlerde motora zararını azaltmak için istenilen devirde, istenen süre kadar aracın benzinle çalışması gibi özellikler eklendi.
Atiker LPG kitleri Euro 5 motorlarda dahil olmak üzere 3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli, 400 Kw’a kadar normal ve turbolu tüm sıralı sistem araçlara uygulanabilir.
LPG sistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşur:
ATİKER MULTİFAST ECU, Atiker SR05 regülatör, BOSCH Basinc Sensöru sıcaklık ATK gaz valfi ,3 veya 4 silindir sayısına göre ATİKER AHC LPG enjektörleri yakıt seçici anahtar, ATİKER LPG/CNG E37 ECE R67 -01 su hortumu, gaz hortumu, enjektör ve vakum hortumu ile montaj seti.
Tüm ekipmanlar orijinal ATİKER kutusu içerisinde muhafaza edilir.
ATİKER New Atiker Multifast Strategy modellerine 1998’ten günümüze yılların tecrübesi ile ECU tamiri, LPG ayar, LPG bakım ve LPG onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Aytekin Otogaz'a hoşgeldiniz. LPG Bakım, Montaj ve Tamiri konusunda bize sormak istediklerinizi WhatsApp Destek Hattımızdan sorabilirsiniz.

WhatsApp Destek