NANO TECH. KARBON TEMİZLİĞİ

Nano Tech makine ile ,

! SÖKME TAKMA İŞÇİLİĞİNE SON,
! ARAÇTAN YAKIT ÇEKMEYE SON,
! ARACIN DİZEL VEYA BENZİNLİ AYIRIMINA SON,
! ARACIN SERVİSTE SAATLERCE ÇALIŞTIRILMASINA SON,

! Nano Tech makine Enjektör ve Karbon temizliğini km. ve gaz ölçümlerini yaparak aracın mevcut km.deki kurumlarını ihtiyacı oranında ,motordan hiçbir parça sökmeden risksiz bir şekilde temizleyebilen ve uygulama süresi 1 dakika olan Dünyadaki tek sistemdir.

SYSTEM CLEAN / NANO TECH SİSTEMİN AVANTAJLARI
UYGULANIŞI:

SYSTEM CLEAN / NANO TECH MAKİNE aracın mevcut km.sine göre hazırladığı özel karışımını,patentli sisteminde 1 dakika içinde otomatik olarak hazırlar ve araca transfer eder.

NASIL HAZIRLANIR?

NANO TEKNOLOJİ ile hazırlanmış olan özel karışım makine içerisinde önce belli bir ısı derecesinde basınçlandırılır.Daha sonra yüksek basınçta serbest bırakılan özel karışım mikro ayrıştırıcıdan geçirilirken atomize edilir ve tüm moleküllerinin etrafı aracın kurum yoğunluğuna göre oksijenle bağlanarak yanma odasındaki aktivasyonu düzenlenmiş olur.
Araca gönderilecek olan karışım sizinde görebileceğiniz gibi hesaplanmış olan miktarda şeffaf tüpe doldurulur.

ÖZELLİĞİ:

Araca transfer edilen NANO TECH karışım yakıt ile hiçbir aktivitesi olmadan karışır, yakıt ile birlikte yanma odasına gider . Enjektörlerden püskürtüldüğü anda hiç bir risk oluşturmadan, aracın doğal koşullarında kullanılırken,içeriğine formüle edilmiş olan” ISI , ALEV ve BASINÇ ”gördüğü anda aktif olarak enjektör ve karbon temizliğini gerçekleştirir.Böylece depo katkılarının yol açtığı problemleri yaşatmaz.

SONUÇ:

Nano Tech uygulama yapılan araç servisten çıktıktan sonra aracın doğal kullanım koşullarında enjektörleri,motor içerisindeki ve egzost yollarındaki kurumları risksiz bir şekilde temizlenmiş olur.Sonuçlarını çekişin artması,sorunsuz çalışma , yakıt tasarrufu ve düşürdüğü egzost emisyonları ile hissettirir.

AVANTAJLARI:

Uygulamanın 1 dakika gibi kısa bir sürede ve çok daha ucuza yapılabiliyor olması araç sahipleri için tercih sebebi olacağı gibi,servisiniz için çok mükemmel bir kazanç kapısı olacaktır.Ayrıca bu sistemi bazı servisler iş potansiyellerini arttırmak amacı ile ilgili kampanyalarında kullanmaktadırlar.
ÖRNEK:( Servisimizde ……Bakım………………….işlemlerini yaptırdığınızda — NANO TECH makine ile aracınızın enjektörleri ve motor içerisindeki kurumlar ücretsiz temizlenmektedir.) Bu tip kampanyalar iş potansiyellerini de arttırmaktadır.

!!! SYSTEM CLEAN NANO TECH KARIŞIM ,KLORLU SOLVENT İÇEREN KLASİK TEMİZLEYİCİ KİMYASALLARDAN DEĞİLDİR.
PETROL TÜREVİ’DİR VE BU NEDENLE YAKITA, POMPALARA, ENJEKTÖRLERE,
MİKRO FİLTRELERE, MOTOR AKSAMLARINA, VE KATALİZATÖRE ZARAR VERMEZ.

HİZMET AYRICALIKLARIMIZ:

Ayrıca hiçbir firmanın veremediği 3 yıl makine garantisi , ömür boyu kimyasallarımıza raf ömrü garantisi verebileceğimizi de bilgilerinize arz ederiz.

! 1 DAKİKA’DA ARACA EL SÜRMEDEN EMSALSİZ UYGULAMA,
! MEVCUT KM.YE VE EGZOST ÖLÇÜM DEĞERLENDİRMESİNE GÖRE HEDEFE UYGUN TEMİZLİK,
! ARACIN DOĞAL KULLANIM KOŞULLARINDA RİSK’SİZ VE ÇEVRECİ TEMİZLİK,
! FULL OTOMATİK UYGULAMA,
! KİMYASAL TANIMA PROGRAMI ( RİSKLİ VE BAŞKA KİMYASALLARI ARACA GÖNDERMEZ )
! ARAÇLARDAN YAKIT ÇEKİLMEDİĞİ GİBİ,HER ARACA 1,5 LT. KİMYASAL ENJEKTE EDER,
! DİZEL – BENZİNLİ ARAÇ AYIRT ETMEZ.
! UYGULANACAK ARACIN DEPOSU DOLU,YARIM VEYA ÇEYREK AYIRT ETMEZ,
! EGZOST EMİSYONLARINDAN GEÇEMEYEN ARAÇLARA DAHİ UYGULANDIĞI AN ARAÇLAR MUAYENE İSTASYONLARINDAN SORUNSUZ GEÇER.

Değerli firma yetkilileri,

Otomobillerde enjektör ve karbon temizliğinin önemini, yakıt sarfiyatının ve otomobillerin fabrikasyon değerlerde kalarak nasıl tasarruflu ve çevreye duyarlı kullanılabileceğini haber yaptıran ve ülkemizin en büyük ulusal televizyon kanallarının Ana Haber bültenlerine konu olmasını sağlayan tek üretici firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamız olan ARGESAN’ ın sizlere sunduğu SYSTEM CLEAN / NANO TECH sistem Türk malıdır .
Üretimi burada yapıldığı için fiyat istikrarı,satış sonrası hizmetleri,yedek parça stoku ve uygun fiyatları,teknik bilgi ve eğitim desteği konularında hızlı,istikrarlı, anında çözüm üretebilen çalışma anlayışımızı ve teknolojilerimizi bilgilerinize arz ediyoruz.

Aytekin Otogaz'a hoşgeldiniz. LPG Bakım, Montaj ve Tamiri konusunda bize sormak istediklerinizi WhatsApp Destek Hattımızdan sorabilirsiniz.

WhatsApp Destek